HEMODİYALİZ
![](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/273011/0/59d64195-bc84-4dcd-befc-9ebc444c0722jpg.png)
Hastanemizin Hemodiyaliz ünitesi 3. Kat a blokta 11+1 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Kadın ve erkek hastalarımız için ayrı olmak üzere giyinme odaları ve hasta/hasta yakınlarımız için ünite içinde bekleme salonu mevcuttur. Diyaliz hastalarımızın ulaşımı için servis araçlarımız mevcuttur.
Hemodiyaliz ünitemizde multidisipliner ekip anlayışı ile hastalarımıza hizmet sunmaktayız.